• INFORMACJA

BURMISTRZ LEŻAJSKA informuje, że w Urzędzie Miejskim w Leżajsku w dniu 15 kwietnia 2021 r. zostały wywieszone na okres 21 dni wykazy obejmujące nieruchomości gruntowe stanowiące własność Gminy Miasto Leżajsk, przeznaczone do oddania w dzierżawę na czas nieoznaczony oraz do przedłużenia umów dzierżawy.
    Data publikacji: 15-04-2021 09:37
  • Informacja Burmistrza Leżajska

Data publikacji: 13-04-2021 09:44
  • Oświadczenie GUS dotyczące bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych dla potrzeb spisu powszechnego

Brak opisu obrazka
    Wszystkie dane przetwarzane przez statystykę publiczną są bezpieczne i podlegają specjalnej ochronie (tajemnica statystyczna). Podszywanie się pod czyjąś tożsamość w celu zalogowania się do formularza spisowego jest przestępstwem, zgodnie z art. 190a Kodeksu Karnego. Każde takie zdarzenie GUS będzie zgłaszał na policję i do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.
    Data publikacji: 09-04-2021 12:11
  • Umów wizytę w urzędzie skarbowym – nowa usługa KAS rusza w całym kraju

Brak opisu obrazka
    Od 16 listopada 2020 r. usługa „Umów wizytę w urzędzie skarbowym" i nowy model obsługi podatników jest już dostępny w całym kraju.
    Data publikacji: 06-04-2021 11:17
  • Ogłoszenie o naborze

Brak opisu obrazka
    Spółdzielnia socjalna "Szansa" ogłasza nabór na następujące stanowiska pracy:
    Data publikacji: 01-04-2021 14:24
  • XXXIV Sesja Rady Miejskiej w Leżajsku

Brak opisu obrazka
    Informuję zainteresowanych mieszkańców miasta Leżajska, że w dniu 12 kwietnia 2021 r. (poniedziałek) o godz. 13:00 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Leżajsku odbędzie się XXXIV sesja Rady Miejskiej w Leżajsku
    Data publikacji: 02-04-2021 09:53