• INFORMACJA

nieruchomość.jpeg
    BURMISTRZ LEŻAJSKA informuje, że w Urzędzie Miejskim w Leżajsku w dniu 1 grudnia 2022 r. zostały wywieszone na okres 21 dni wykazy obejmujące nieruchomości gruntowe, położone w Leżajsku, stanowiące własność Gminy Miasto Leżajsk, przeznaczone do zawarcia umów najmu i użyczenia, przedłużenia umów najmu, dzierżawy i użyczenia oraz przedłużenia umów dzierżawy na czas nieoznaczony.
    Data publikacji: 01-12-2022 09:48
  • Preferencyjny zakup węgla

wegiel_na_lopacie.jpeg
    Wnioski o preferencyjny zakup węgla na 2022 rok przyjmowane będą w terminie do....
    Data publikacji: 28-11-2022 15:26
  • Program „Samodzielność-Aktywność-Mobilność!”

A4 Dostępne mieszkanie.jpeg
    Program „Samodzielność-Aktywność-Mobilność!” realizowany przez samorządy powiatowe we współpracy z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
    Data publikacji: 25-11-2022 13:03
  • Program „Klasztorne smaki” z wizytą w klasztorze oo. Bernardynów w Leżajsku

klasztor 19.jpeg
    W niedzielę, 27 listopada, o godz. 10:10 na antenie TVP 1 odbędzie się emisja programu z cyklu „Klasztorne smaki”, który tym razem zagości u Ojców Bernardynów w Leżajsku.
    Data publikacji: 24-11-2022 08:18
  • Zarządzenie Burmistrza Leżajska

Zarządzenie Burmistrza Leżajska w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację w 2023 roku zadania publicznego w zakresie turystyki i krajoznawstwa polegającego na obsłudze ruchu turystycznego na terenie Leżajska.
    Data publikacji: 22-11-2022 14:26
  • LIV Sesja Rady Miejskiej w Leżajsku

sesja_ zdjęcie.jpeg
    Informuję zainteresowanych mieszkańców miasta Leżajska, że w dniu 28 listopada 2022 r. (poniedziałek) o godz. 13:00 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Leżajsku odbędzie się LIV sesja Rady Miejskiej w Leżajsku