• Dowożenie na szczepienia

Brak opisu obrazka
    Ruszyła procedura związana z transportem osób mających trudności w samodzielnym dotarciu do punktów szczepień (przeciwko wirusowi Sars‑CoV‑2), w tym osób niepełnosprawnych.
    Data publikacji: 20-01-2021 13:27
  • Informacja Burmistrza Leżajska

Brak opisu obrazka
    Burmistrz Leżajska ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację w 2021 roku zadania z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym w Leżajsku.
    Data publikacji: 19-01-2021 14:43
  • Rekrutacja do szkół i przedszkoli

Zarządzenie Burmistrza w sprawie określenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego do publicznych przedszkoli i klas I publicznych szkół podstawowych.
    Data publikacji: 19-01-2021 13:40
  • NARODOWY PROGRAM SZCZEPIEŃ PRZECIWKO COVID–19

Brak opisu obrazka
    Szczepienia przeciwko COVID – 19 są całkowicie dobrowolne. Jednak im więcej osób się zaszczepi, tym ochrona przed koronawirusem będzie skuteczniejsza.
    Data publikacji: 15-01-2021 10:28
  • XXXI Sesja Rady Miejskiej w Leżajsku

Brak opisu obrazka
    Informuję zainteresowanych mieszkańców miasta Leżajska, że w dniu 15 stycznia 2021 r. (piątek) o godz. 14:00  w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego  w Leżajsku odbędzie się XXXI sesja Rady Miejskiej w Leżajsku
    Data publikacji: 07-01-2021 11:34
  • Informacja Burmistrza Leżajska

Zarządzenie Burmistrza Leżajska w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na wsparcie w 2021 roku realizacji zadania publicznego Gminy Miasto Leżajsk- "Prowadzenie Świetlicy Socjoterapeutycznej".
    Data publikacji: 31-12-2020 12:00