Nabór wniosków na projekty w zakresie działania 3.1 Rozwój Odnawialnych Źródeł Energii (OZE)

Zarząd Województwa Podkarpackiego planuje w czwartym kwartale bieżącego roku ogłosić nabór wniosków na projekty w zakresie działania 3.1 Rozwój Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) – Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

W ich ramach przewiduje się instalowanie różnorodnych urządzeń OZE między innymi paneli fotowoltaicznych (baterie słoneczne), kolektorów słonecznych, kotłów gazowych, kotłów na biomasę, pomp ciepła. Mieszkańcy Leżajska zainteresowani instalacjami OZE mogą składać wstępne i niezobowiązujące deklaracje w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Leżajsku w terminie do 31 sierpnia 2016 r.

Szczegółowe informacje oraz formularz deklaracji znajdują się poniżej.

DOCXDeklaracja OZE.docx
PDFInformacje - OZE.pdf