Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Ruszyła czwarta edycja Funduszu Społecznego Grupy Żywiec

Ruszyła kolejna edycja Funduszu Społecznego Grupy Żywiec, którego celem jest wsparcie mieszkańców w realizacji projektów na rzecz rozwoju społeczności Leżajska i okolic. Lokalne organizacje mogą przedstawiać swoje pomysły do 24 września 2019 roku.

Co zrobić, aby uzyskać grant?  Należy przedstawić swój pomysł na projekt we wniosku grantowym, który można znaleźć na stronie fundusz.grupazywiec.pl, a następnie wysłać go na adres . Jakie projekty chce dofinansować Grupa Żywiec? Te, których realizacja przełoży się na realne wzmocnienie rozwoju lokalnej społeczności na terenie Leżajska lub jego okolic. Istotne jest również zaangażowanie mieszkańców w realizację projektu, wyjście w kierunku ich potrzeb, a także oryginalność  zaproponowanego rozwiązania. W ramach tegorocznej edycji Rada Funduszu Społecznego Grupy Żywiec planuje przyznać w Leżajsku do pięciu grantów po 10 000 zł każdy. Zgłaszanym projektem może być każda inicjatywa, która ma na celu wspieranie następującego obszaru tematycznego:

Fundusz Społeczny Grupy Żywiec skierowany jest do lokalnych stowarzyszeń, fundacji, instytucji kultury i sportu oraz innych instytucji posiadających osobowość prawną i pochodzących z miast, w których zlokalizowane są browary firmy. Fundusz Społeczny Grupy Żywiec jest ściśle związany z Dialogiem Społecznym, podczas którego firma rozmawia z lokalnymi liderami na temat tego, jak wspólnie i efektywnie realizować ważne dla rozwoju miasta inicjatywy.

Wersja XML