Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Leżajsku w sprawie koronawirusa

Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Leżajsku

dla OSÓB POWRACAJĄCYCH z obszarów (w szczególności z północnych Włoch, Chin i Korei Południowej) gdzie notuje się stale rosnącą liczbę zakażeń koronawirusem.

Jeśli przebywałeś w ciągu ostatnich 14 dni we wskazanych wyżej obszarach i zaobserwowałeś u siebie objawy takie jak: gorączka, kaszel, duszność i problemy z oddychaniem to bezzwłocznie skontaktuj się telefonicznie z Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną w Leżajsku - numery alarmowe: (17)242-07-54, 692-416-261, 600-476-586 lub zgłoś się bezpośrednio na oddział chorób zakaźnych Szpitala w Łańcucie, gdzie określony zostanie dalszy tryb postępowania medycznego.

Aktualne informacje o obszarach objętych koronawirusem znajdują się na stronie internetowej  pod adresem www.gis.gov.pl  oraz www.gov.pl/koronawirus