Program Czyste powietrze w Leżajsku

W dniu 18 maja 2020 roku został ogłoszony przetarg na dostawę, montaż i uruchomienie gazowych kotłów kondensacyjnych wraz z projektem i wykonaniem wewnętrznych instalacji gazowych oraz automatycznych kotłów opalanych biomasą w budynkach mieszkalnych na terenie Gminy Miasta Leżajsk, w ramach projektu „Czyste powietrze w Gminie Miasto Leżajsk. Program wymiany źródeł ciepła”.

Otwarcie ofert nastąpi w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Leżajsku, ul. Rynek 1, 37‑300 Leżajsk, w dniu 22.06.2020 o godz. 11.00

Program wymiany źródeł ciepła” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.