Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Weź udział w akcji „Pod biało-czerwoną” i oddaj głos na Leżajsk!

Leżajsk dzięki głosom mieszkańców ma szansę na zdobycie masztu i flagi, które umieszczone będą w centralnym miejscu naszego miasta. Projekt „Pod biało-czerwoną” zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Inicjatywa zakupu masztu i flagi zależeć będzie od mieszkańców którzy zagłosują online.  

Aby wziąć udział w akcji Leżajsk musi zebrać 100 głosów. Dlatego liczymy na państwa zaangażowanie. Wystarczy wypełnić ankietę dostępną na stronie gov.pl/bialoczerwona. Akcja trwa do 11 listopada 2020 r. do godz. 23:59.

Dla trzech gmin, które osiągną najlepsze procentowo wyniki w stosunku do liczby mieszkańców, przewidziana jest nagroda specjalna w postaci wizyty Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego na uroczystości oddania do użytku masztu z „Biało-czerwoną”.

 

Zostań lokalnym liderem!

W celu promocji projektu oraz aktywizacji mieszkańców poszczególnych gmin kampania będzie miała lokalnych liderów.

Lokalnym liderem projektu może być osoba pełnoletnia, stale zamieszkała na terenie gminy.

 

Lokalni liderzy mogą się zgłaszać do organizatora projektu poprzez wypełnienie ankiety dostępnej na stronie: gov.pl/bialoczerwona.

 

Liderom organizator zapewnia wsparcie techniczne i promocyjne polegające m.in. na dostarczeniu informacji na temat projektu, ułatwieniach związanych z jej prezentacją w mediach itp. Decyzja o przyznaniu funkcji lokalnego lidera będzie podejmowana przez Komisję Projektową.

Najbardziej aktywnych liderów projektu organizatorzy uhonorują pamiątkowymi dyplomami, upominkami i nagrodami.

Wypełniając ankietę zawierającą głos poparcia mieszkańcy mogą wskazać nazwisko lidera, który ich zachęcił do jej złożenia, tym samym podkreślając jego zaangażowanie w projekt.

 

„Pod biało-czerwoną” to projekt, który ma zjednoczyć nasz kraj i jego mieszkańców. Nie tylko uhonoruje Poległych za wolność i niepodległość naszej Ojczyzny, ale także zachęci do patriotycznych postaw i dumy z bycia Polakami. 

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 29.11.2020 r.

 

Brak opisu obrazka
Wersja XML