Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Mistrzostwa Polski Ministrantów ponownie w Leżajsku.

W dniach 26-27 września 2020 w Leżajsku odbędą się Mistrzostwa Polski Liturgicznej Służby Ołtarza w Siatkówce. Będzie to druga edycja tego Turnieju. W ubiegłorocznych Mistrzostwach triumfowali gospodarze Turnieju – Ministranci z Bazyliki OO. Bernardynów w Leżajsku, którzy zechcą ponownie powalczyć o to trofeum. W Mistrzostwach wezmą udział drużyny reprezentujących diecezje z całej Polski. Turniej zainauguruje Msza Św. w Bazylice OO. Bernardynów pod przewodnictwem Ojca Kustosza Klaudiusza Barana - Definitora Prowincji Niepokalanego Poczęcia NMP Ojców Bernardynów w Polsce. Rozgrywki natomiast odbędą się w Leżajsku w halach sportowych Zespołu Szkół Licealnych oraz Zespołu Szkół Technicznych. 

 

Gorąco zachęcamy do oglądania transmisji na żywo z drugiego dnia Mistrzostw, która zostanie przeprowadzona przez portal PodkarpacieLIVE w niedzielę 27 października od godz. 10:00

 

Organizatorem Mistrzostw jest Liturgiczna Służba przy Bazylice OO. Bernardynów w Leżajsku. Patronatem honorowym wydarzenie objęli Metropolita Przemyski ABP Adam Szal i Ojciec Prowincjał Teofil Czarniak OFM. Patronem medialnym Mistrzostw jest miesięcznik KnC oraz portal PodkarpacieLIVE. Mistrzostwa Polski LSO w Siatkówce odbywają się dzięki wsparciu Burmistrza Leżajska Pana Ireneusza Stefańskiego oraz Urzędu Miejskiego w Leżajsku, który jest Oficjalnym Partnerem Mistrzostw.

Brak opisu obrazka

 

Więcej informacji na oficjalnej stronie Mistrzostw w portalu facebook: http://www.facebook.pl/mplso2020

 

Wersja XML