XXIX sesja Rady Miejskiej w Leżajsku - nadzwyczajna

Informuję zainteresowanych mieszkańców Miasta Leżajska,

że w dniu 23 listopada 2020 r. (poniedziałek) o godz. 14.00  w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Leżajsku odbędzie się
XXIX sesja Rady Miejskiej w Leżajsku

Porządek obrad :

1. Otwarcie obrad.
  2. Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych Gminy Miasta Leżajsk za rok szkolny 2019/2020 w tym o wynikach egzaminu ośmioklasisty oraz nadzoru pedagogicznego sprawowanego przez kuratora oświaty.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie wyznaczenia aglomeracji Leżajsk.
  4. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę Nr XIX/114/20 w sprawie przyjęcia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Leżajska.
  5. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę Nr XIX/115/20 Rady Miejskiej w Leżajsku w sprawie określenia szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właściciel nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną opłatę.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie obniżenia ceny skupu żyta do celów wymiaru podatku rolnego na 2021 rok
  7. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Miasta Leżajska na 2020 rok.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie utworzenia Spółdzielni Socjalnej ”Szansa”.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia regulaminu korzystania z toalety publicznej usytuowanej w Leżajsku na terenie Ogródka Jordanowskiego
  10. Zamknięcie obrad.

Jerzy Jarosz

Rady Miejskiej w Leżajsku

Wszystkich uczestników sesji Rady Miejskiej w Leżajsku informujemy, iż obrady są transmitowane i utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk.

Transmisja (streaming) obrad jest dostępna w sieci Internet w dniu sesji pod adresem:

rada.miastolezajsk.pl

streaming2.jpeg

Natomiast nagrania archiwalnych sesji zamieszczane są na stronie internetowej:

rada.miastolezajsk.pl w zakładce Transmisja i Nagrania.