XL Sesja Rady Miejskiej w Leżajsku

odbędzie się XL sesja Rady Miejskiej w Leżajsku - nadzwyczajna

Porządek obrad :

1. Otwarcie obrad.
  2. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na ustanowienie zastawu rejestrowego na udział Gminy Miasto Leżajsk w Miejskim Zakładzie Komunalnym Sp. z o.o. w Leżajsku jako zabezpieczenia, z tytułu udzielonych przez Narodowy Fundusz  Ochrony Środowiska   i Gospodarki Wodnej, dotacji i pożyczki na rzecz tej Spółki.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Miasta Leżajska na 2021 rok.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie zaciągnięcia zobowiązania finansowego ponad budżet 2021 r. w zakresie wydatków bieżących związanych z opracowaniem dokumentacji planistycznych.
  5. Zamknięcie obrad.

Jerzy Jarosz

Przewodniczący Rady Miejskiej w Leżajsku

Wszystkich uczestników sesji Rady Miejskiej w Leżajsku informujemy, iż obrady są transmitowane i utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk.

Transmisja (streaming) obrad jest dostępna w sieci Internet w dniu sesji pod adresem:

rada.miastolezajsk.pl

streaming2.jpeg

Natomiast nagrania archiwalnych sesji zamieszczane są na stronie internetowej:

rada.miastolezajsk.pl w zakładce Transmisja i Nagrania.