Ogłoszenie o otwartym spotkaniu konsultacyjnym

Przypominamy, że w związku z trwającymi konsultacjami społecznymi w sprawie projektu Strategii Rozwoju Ponadlokalnego Leżajskiego Obszaru Funkcjonalnego na lata 2021–2027 z perspektywą do 2035 roku, odbędzie się otwarte spotkanie konsultacyjne dla mieszkańców obszaru funkcjonalnego.

Konsultowany dokument wyznacza ramy współpracy gmin i powiatu w ramach Leżajskiego Obszaru Funkcjonalnego w zakresie kierunków rozwoju ponadlokalnego oraz stanowi podstawę do ubiegania się o środki zewnętrzne, w tym z Funduszy Europejskich.

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane najważniejsze założenia projektu dokumentu. Odbędzie się otwarta dyskusja mająca na celu zebranie opinii mieszkańców na temat planowanych kierunków współpracy ponadlokalnej.

Spotkanie odbędzie się w dniu 22 listopada o godzinie 11:00 w Powiatowej Sali Koncertowej przy Zespole Szkół Licealnych w Leżajsku, ul. M.C. Skłodowskiej 6.

Uczestnicy spotkania są zobowiązani do przestrzegania wszelkich zasad bezpieczeństwa związanych z przeciwdziałaniem pandemii COVID-19. Obowiązuje dezynfekcja rąk i maseczki.

W przypadku znacznego wzrostu zachorowań na COVID-19 lub wprowadzenia dodatkowych obostrzeń możliwa jest zmiana terminu oraz formy spotkania na formę online.

Projekt Strategii Rozwoju Ponadlokalnego Leżajskiego Obszaru Funkcjonalnego na lata 2021–2027 z perspektywą do 2035 roku oraz formularz konsultacyjny znajdują się pod linkiem: Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji - Miasto Leżajsk (miastolezajsk.pl)