Medale za długoletnie pożycie małżeńskie

9 grudnia 2015 r. w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Leżajsku odbyła się niezwykła uroczystość. Burmistrz Ireneusz Stefański podjął pary małżeńskie, które obchodziły w tym roku 50 rocznicę ślubu: Państwa Marię i Henryka Półtorak, Antoninę i Henryka Rumak oraz obchodzących 65 rocznicę ślubu Państwo Jadwiga i Kazimierz Chmura, w imieniu których medale odebrał syn Zbigniew.

Z tej okazji uhonorowani zostali „Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Jubilatom wręczył je Burmistrz Leżajska Ireneusz Stefański. Spotkanie odbyło się w miłej i sympatycznej atmosferze. Były gratulacje, życzenia, kwiaty, upominki od Burmistrza Miasta. Po części oficjalnej jubilaci zostali zaproszeni na wspólny poczęstunek, któremu towarzyszyły chwile wspomnień.

w tym miesiącu: 21336