Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wyjazd na targi do Chin!

Polska Agencja Inwestycji i Handlu rozpoczyna nabór na misję gospodarczą do Chin! Jeśli jesteś przedsiebiorcą, eksporterem, producentem, agentem handlowym  – wyjazd na Targi China – CEEC Investment and Trade Expo 2017 umożliwi ci pozyskanie wielu ciekawych kontaktów handlowych otwierających drogę do nawiązania współpracy z chińskim rynkiem. Targi odbędą się w dniach 8-12 czerwca 2017 w chińskim mieście Ningbo. Na targach ma być prezentowana oferta związana z takimi branżami, jak artykuły spożywcze, kosmetyki, nowoczesne wzornictwo (szkło, kryształ), towary codziennego użytku, dzieła sztuki, biżuteria, prezenty, artykuły gospodarstwa domowego, produkty ochrony zdrowia, itp. Targi będą okazją zarówno do nawiązania współpracy z chińską stroną oraz promocji własnej marki na tamtejszym rynku.

Dla wybranych przedsiębiorstw Polska Agencja Inwestycji i Handlu oferuje:

 

Organizatorzy targów przewidują szereg istotnych wydarzeń towarzyszących, m.in. konferencję na poziomie ministerialnym dotyczącą współpracy handlowo-inwestycyjnej, a także tydzień wymiany kulturalnej.

Rekrutacją eksporterów i zgłoszeniami do udziału w ekspozycji zajmuje się Polska Agencja Inwestycji i Handlu, która służy także szeregiem praktycznych uwag i wskazówek związanych z przygotowaniem się do tej imprezy (w tym ważne formalności dotyczące dostaw próbek towarów, aranżacji stoisk itp.)

Zgłoszenia należy składać do 16 kwietnia 2017 roku poprzez formularz elektroniczny pod adresem:

www.gochina.gov.pl/Ningbo_2017

Wersja XML