Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Pytania z: 24 i 26.04.2017

Witam Pana! Proszę o interwencję w sprawie poprawy jakości dróg na ulicy Krokusowej (wjazd od ulicy Sandomierskiej). Prace budowlane prowadzone przez Elinsbud oraz warunki pogodowe doprowadziły do znacznych utrudnień oraz fatalnego stanu jakości dróg na ulicy Krokusowej. Dojazd do własnych domów staje się coraz bardziej uciążliwy, nie wspominając o poruszaniu się pieszo przez dzieci i dorosłych.

Z wyrazami szacunku (...)

 

oraz:

 

Witam Niedawno firma Elinsbud przeprowadzała wykopy na ulicy Sandomierskiej, Ogrodowej i odcinku łączącym ulicę Sandomierską z Bławatkową. Na wskutek tych prac (licznych wykopów) i późniejszych opadów deszczu - powstały bardzo głębokie dziury przy wylocie z ulicy krokusowej na sandomierską, przy wylocie z ulicy konwaliowej na ogrodową, oraz cały odcinek pomiędzy sandomierską a bławatkową jest złożony z kilkudziesięciu dołów i dołków. Jako mieszkaniec codziennie przejeżdżam tymi odcinkami i jest to niezmiernie uciążliwe i wpływające na pogorszenie się stanu technicznego mojego samochodu. Proszę o usunięcie i naprawienie tych odcinków drogi.

(...)

 

       Właściciel firmy Elinsbud został zobowiązany do naprawy części ul. Krokusowej  (gdzie wykonywane były roboty elektryczne) oraz odcinka ul. Ogrodowej (w okolicy nowej stacji trafo). Prace zostaną wykonane do dnia 28.04.2017 r. 

      Pozostałe ulice na tym osiedlu zostaną wyremontowane kruszywem kamiennym na zlecenie Miasta. Planowany termin zakończenia prac: do 12.05.2017 r.

Z up. Burmistrza – Kierownik Referatu IM

Wersja XML