Informacje o powtórzonym przetargu - 11.10.2018

W dniu 31.08.2018 r. nastąpiło otwarcie ofert złożonych w powtórzonym postępowaniu o naborze wykonawców na montaż i instalację odnawialnych źródeł energii na budynkach mieszkalnych na terenie gmin Grodzisko Dolne i Miasto Leżajsk dotyczących instalacji fotowoltaicznych, kotłów na biomasę i pomp ciepła.

W przetargu wzięło udział 11 firm, które złożyły 13 ofert, w tym na:

1. instalacje fotowoltaiczne – 7 ofert
  2. kotły na biomasę – 3 oferty
  3. pompy ciepła – 3 oferty

Ze szczegółami złożonych ofert można zapoznać się tutaj.

Mieszkańców oczekujących na montaż wymienionych powyżej instalacji informujemy, że wciąż trwa proces związany z weryfikacją złożonych ofert. Kolejnym krokiem będzie podpisanie umów z wykonawcami, a następnie odbędzie się spotkanie z uczestnikami projektu w podziale na poszczególne rodzaje instalacji.  Przekazane zostaną szczegółowe informacje o zasadach i kosztach uczestnictwa w projekcie, oraz o prawach i obowiązkach z tym związanych.

w tym miesiącu: 21361