Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Komunikat dotyczący stanu realizacji projektu OZE - 11.10.2018

Nowe informacje dotyczące projektu:

 1. Wyłoniono najkorzystniejszą ofertę na montaż kotłów na biomasę. Jeżeli wyłoniony oferent zdecyduje się na realizację zamówienia, kolejnym etapem będzie zawarcie z nim umowy. Ze szczegółami postępowania można zapoznać się tutaj.
 2. W dalszym ciągu trwa postępowanie w celu wyłonienia firmy do instalacji fotowoltaicznych i montażu pomp ciepła. Do oferentów wysłane zostało ponowne wezwanie o uzupełnienie dokumentacji, by potwierdzić, że zaproponowane urządzenia spełniają wymagania określone w przetargu.
 3. Umowy z uczestnikami projektu, którym przydzielono kotły na biomasę, instalacje fotowoltaiczne i/lub pompy ciepła, będą podpisywane po zawarciu umów z wykonawcami wymienionych instalacji. Zawieranie umów z mieszkańcami poprzedzone będzie spotkaniami informacyjnymi (terminy spotkań wstępnie planowane są na I połowę listopada br.).
 4. Wykonawcy wyłonieni do montażu instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła i kotłów na biomasę zobowiązani będą do wykonania zamówienia najpóźniej do 15 sierpnia 2019 r. W przypadku instalacji fotowoltaicznych termin ich montażu w dużej mierze uzależniony jest od warunków atmosferycznych (śnieg, deszcz), natomiast pomp ciepła i kotłów na biomasę – od długości i intensywności sezonu grzewczego.

 

Informacje dotyczące solarów:

 1. Przypominamy o konieczności dostarczania informacji niezbędnych do przygotowania umów na montaż kolektorów słonecznych (szczegółowo informowaliśmy o nich TUTAJ.
 2. Od 15 października br. przystępujemy do podpisywania umów z mieszkańcami Leżajska (uczestnikami projektu z przydzieloną instalacją solarną) na montaż kolektorów słonecznych.
 3. 30 października br. mija termin wpłat wkładu własnego dla osób, które preferują montaż kolektorów słonecznych jeszcze w 2018 r. Rozpoczęcie prac montażowych wyznaczone jest na 5 listopada 2018 r. i uzależnione będzie od warunków atmosferycznych (śnieg, deszcz).
Wersja XML